Muzyka. Przyjaźń. Miłość. Kings of Sin

Pełna emocji i muzyki seria o młodych muzykach z brytyjskiego Nottingham. Historie miłosne bohaterów przeplatają się z drogą na szczyt i spełnienia marzeń.

Cała seria Kings of Sin w specjalnej cenie dla Ciebie!

A może wolisz czytać ebooki?!

Pakiet ebooków Kings of Sin w superpomocji!

Lubisz książki i ebooki?

Zgrzesz z Kings of Sin w rozkosznej cenie!

Wahasz się? Nie jesteś pewna czy to seria dla Ciebie?

Pełna emocji. Przepełniona muzyką. „Melodia serc” to książka, obok której nie możecie przejść obojętnie.
K. N. Haner, autorka

Zakończenie serii godne nagrody. Autorki po raz kolejny pozwoliły poczuć muzykę zapisaną pomiędzy kartkami. Jestem z Was dumna dziewczyny i oczywiście polecam!
Małgorzata Falkowska, autorka

Justyna Leśniewicz i Ewelina Nawara stworzyły duet, który wywołał  we mnie równie piękne emocje, co te, powstałe podczas słuchania nastrojowych ballad.
Ewa Pirce, autorka

W dzisiejszym świecie nie ma miłości gładkiej jak porcelana. Prawie zawsze jej powierzchnię szpecą pęknięcia i rysy. To czyni ją głębszą, prawdziwszą, piękniejszą. Tak jak w tej przejmującej historii.
Czy dwoje boleśnie poszarpanych przez los ludzi będzie umiało dać sobie szansę? Czy odnajdą siebie w świetle jupiterów i ulotnej sławy gwiazd rocka? Ta historia w piękny i czuły sposób pokazuje nam rzeczywistość, w której zawsze jest miejsce na prawdziwą przyjaźń i miłość. Polecam!
Agnieszka Zakrzewska, autorka

To była niesamowita muzyczna podróż! Tak bardzo się cieszę, że mogłam towarzyszyć chłopakom z Kings of Sin, którzy przez cztery kolejne tomy serii z bandy poranionych chłopaków stali się wyjątkowymi facetami, goniącymi własne szczęście i marzenia o karierze. Ewelinie Nawarze i Justynie Leśniewicz udało się połączyć ciepło i humor rodem z „Przyjaciół” z fascynującą ścieżką rozwoju aspirującej kapeli z brytyjskiego Nottingham. Historia skomplikowanego i wrażliwego Iana jest doskonałym podsumowaniem serii i na długo pozostawi ślad w waszej duszy!
Maria Zdybska, autorka

„Melodia serc” to historia, która zawładnie sercami wszystkich czytelniczek, wspólnie z nimi wygrywając niezapomniany rytm. Niesztampowi bohaterowie bawią, zaskakują, wzruszają i angażują na tyle, że od lektury nie sposób się oderwać. Ta historia wniesie powiew świeżości do waszych biblioteczek. Gorąco polecam!
Daria Skiba, autorka

Najpiękniejszą melodią dla człowieka jest bicie jego serca. Moje przy tym debiucie wariowało! Polecam!
Bartłomiej Bartoszyński, autor

Pozostań z nami w kontakcie!

Zapisz się na nasz newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz informacje o naszych książkach i promocjach na nie!

Dziękujemy, że jesteś z nami!